Parim koht omanäolise sisustuse hankimiseks!

Sisustussalong U&K Interiors on rohkem kui lihtsalt sisutuspood. Me oleme hoolikalt valinud iga pakutava elemendi just teie soovidele ja kodule vastavalt. Soovi korral saate küsida nõu meie sisearhitektilt.

Miks kulutada päevi erinevatest poodidest, et leida see täiusliku välimusega või ainulaadne mööbliese? Nüüd on võimalik mugavalt kodus olles valida just teile sobilikud tooted.

01. TEENINDUS

Kui teil tekib mingeid küsimusi seoses toodetega, oleme meeleldi nõus neile vastama. Saate meilt infot mistahes tellimuste ajatamise, toodete saadavuse, hulgitellimuste, järelmaksu ja erinevate tarne võimaluste kohta.

02. VALIKUD

Pakume laias valikus kvaliteetset mööblit, valgusteid ja sisustuselemente erinevate interjööride jaoks. Lisaks leiate meie tootevalikust veel erinevaid peegleid, kellasid, nõusid, küünlajalgasid, vaase, maale ja dekoratsioone soodsate hindadega!

03. RAHULOLU

Klientide rahulolu on meile väga oluline. Valime oma tarnijaid ja kaupa hoolikalt. Kui siiski peaks tekkima probleeme või kauba tagastussoov, võtke meiega ühendust ja me leiame lahenduse. Suuremate kaubakoguste puhul pakume alati soodustusi.

04. TARNIMINE

Meil on ainulaadne partnerite võrk erinevates riikides. Saame pakkuda usaldusväärset ja kiiret tarnet tuhandetele kaubaartiklitele. Kõigile üle 2000 eurostele ostudele  on Tallinna ja lähiümbruse piires kohaletoimetamine tasuta.

KAS TEIL ON TEKKINUD KÜSIMUSI?